Hostmab

Bartomeu, davada görevlendirilen kulübün ikinci başkanı

Bartomeu, davada görevlendirilen kulübün ikinci başkanı

İlk ifade verecek kişi, bunu yapmama ve hâkim, savcı, devlet savcısı ve özel savcılıktan gelen soruları yanıtlamama hakkına sahip olan Sandro Rosell olacak. Aynısı FC Barcelona’yı temsilen Antoni Rossich tarafından da yapılabilir. Tanık olarak katıldığı için, sanık olarak değil tanık olarak katıldığı için tanıklık etme yükümlülüğü olan tek kişi, çokuluslu Deloitte’den Artur Amich.

Hem Rosell hem de Rossich’in, Neymar’ın işe alınmasında ve sözleşmelerin hazırlanmasında birincisini ve bir kulüp olarak ikincisini kişisel bir kapasiteyle savunmaya çalışacaklarını söylemek sağduyu. SPORT’a göre, her iki tarafın avukatları ve temsilcileri, açıklamaların tüm yönlerini koordine etmek ve herhangi bir yarım bırakmamak için ortak çalışma toplantıları düzenliyorlar.

Rosell ve Rossich, Neymar’ın imzalanmasının tüm kronolojisini ve Neymar’ın federal haklarına sahip olan şirkete 40 milyon tazminatın neden ödenmesi gerektiğini açıklayacak. Bu adli bilmecede Neymar’ın FC Barcelona ile tüm görüşmeleri yürüten babasının katkısı eksik olacaktı. Yargıç Pablo Ruz, bu sabah yapılan açıklamalar ışığında Neymar Sr.

Açıklamalar sırasında Real Madrid’in Neymar’a yaptığı resmi teklifin ortaya çıkması ve toplamda FC Barcelona’nınkinden daha yüksek olması çok olasıdır, çünkü tazminat ödemesinden beyaz kulüp sorumludur. FC Barcelona sözleşmeyi yerine getirmediği için. 

Aynı şekilde Brezilya’da 40 milyonluk sözleşme için ödenen vergilerin kopyası da başrolde olmalı, Vergi Dairesi İspanya’da 9.1 milyonun ödenmesi gerektiğini ileri sürdüğünde 8 milyon euro idi. Bu nedenle en kötü durumda, kaçan kotadaki fark yalnızca 1,1 milyon euro olacaktır. SPORT ayrıca dün yapılan açıklamalara dayanarak, özel savcılık avukatının Josep María Bartomeu ve Javier Faus’un adaletsiz idaresi suçlaması talep edebileceğini öğrendi. Göreceğiz… 

FC Barcelona’nın başkanı Josep Maria Bartomeu, Barça kulübünün de tüzel kişilik olarak yanıt vermesi gereken 2014’e karşılık gelen Neymar Jr’ın imzalanmasında yargıç Pablo Ruz’un önünde bir vergi suçu olduğunu ilan ederek Ulusal Mahkemede bulunuyor. Barselona’nın en yüksek cumhurbaşkanı, ceza avukatı José Antonio González Franco ile saat 11: 03’te duruşmaya geldi. İçeride, FC Barcelona avukatı Cristobal Martell, sabah ondan 19 dakika sonra Mahkemeye giren onu çoktan bekliyordu.

02/13/2015

Yasa 30.03.2015, 12:38 CEST

Javier Giraldo

Neymar davası

Yargıç Ruz, Hazine’den 2014 yılında başkan ve kulüp tarafından 2,8 milyon euro dolandırıcılık yapıldığını tahmin eden ve Barça kuruluşuna üçüncü bir vergi suçu isnat edildiği anlamına gelen bir rapor aldıktan sonra bu çağrıları kabul etti.

Bartomeu, davada görevlendirilen kulübün ikinci başkanıdır. Daha önce, 2011 ve 2013 yılları arasında iki vergi suçuyla suçlanan Sandro Rosell’di. Rosell, Ocak 2014’te görevinden ayrıldı. Ruz’a göre, Bartomeu davasında hemfikirler. "2014 yılına tekabül eden kişisel gelir vergisi ile ilgili olarak Kamu Hazinesi aleyhine olası yeni bir suç komisyonunun soruşturulması için yeterli delil".

Hazine raporu, Barça’nın 2014 yılında elde edilen beş milyon avro için 2,6 milyon avro girmeyi bıraktığını garanti ediyor. "3 Haziran 2013 tarihinde Barselona’da imzalanan, FCB tarafından 2011 sözleşmesinin ihlal edildiğini kabul eden sözleşmenin" kulüp Neymar’a 40 milyon euro ödeme yükümlülüğünü kabul etti.

Savcı Jose Perals, Barça’nın 2014 yılında kişisel gelir vergisi nedeniyle tevkifat yapmak zorunda kaldığını iddia ediyor. "Oyuncu o yıl İspanya’da zaten vergi mükellefi olduğundan". Kulübün versiyonu taban tabana zıttır. Barça, davada Bartomeu ve Barcelona’yı savunan avukatlardan Ricardo Riverola’nın ‘Efectivament’ programı hakkında yorum yaptığı gibi, miktarların kesildiğini savunuyor.

Neymar Jr damarlarında samba taşır. İyi bir Brezilyalı olarak müziğinin ritmine karşı koyamaz. Copa América’dan atıldıktan sonra forvet takımıyla birlikte yaşadığı kötü zamanlar bile, oyuncunun büyük hobilerinden birinin tadını çıkarmaya devam etmesini engelleyemedi. 

07/03/2015

13:26 tarihinde CEST

Joaquim piera

Neymar da Silva Jr.

Geçen Perşembe şafak vakti Neymar, arkadaşı Thiaguinho’nun Sao Paulo’daki konserinde ilgi odağı oldu. Oyuncunun konser salonuna gelişi seyircilerden büyük beklentilerle çevrili olmakla kalmadı, konser sırasında Neymar da Thiaguinho’ya sahnede eşlik etmekten ve şarkılarından birinin korolarında ona yardım etmekten çekinmedi. Yıldız, ‘Meu Jeito de Amar ‘. 

Neymar’ın elinde mikrofon, ünlü şarkının sözlerini söylerken görebileceğiniz an, Barça’nın oğlu Davi Lucca’nın Instagram hesabı üzerinden kaydedildi ve paylaşıldı. 

Halen iki yaptırım oyunu kalmasına rağmen, forvet için Copa América yaptırımının tarih olduğu açıktır. Aynı hafta oyuncu, kız kardeşinin adıyla tatlı yemeyi kutladığı bir restoranda arkadaşlarıyla bir başka rahatlama anını paylaştı.

FC Barcelona’nın yıldızı Neymar’ın kız kardeşi Rafaella Santos, Carioca karnavalında ilk kez sahneye çıkacak. Brezilya basınına göre Neymar’ın kız kardeşi, Santos şehrine haraç ödeyecek olan Grande Rio okuluyla geçit törenine davet edildi.

11/02/2015

Yasa 11/03/2015, 16:51 CET

Neymar da Silva Jr.

FC Barcelona’nın yıldızı Neymar, milli takımların taahhütleri nedeniyle son lig tatilinde Brezilya’ya yaptığı son ziyaretten yararlanarak, zaten bu samba okulunun genel merkezinde olduğunu hatırlayalım.

Okul, Şubat ayında Marquês de Sapucaí sambodromo’da “Grande Rio’da stomp saf duygudur” sloganı altında geçit töreni yapacak. Santos kalbimi fethetti. Mutluluk limanına indim, bu şehirde ne kadar güzelliğin tadını çıkaracağım. “

Grande Rio yönetiminin görüştüğü aynı bilgi ve kaynaklara göre Neymar’ın kız kardeşi samba okulu başkanının davetini kabul etti. Şimdi sadece Rafaella Santos’un bir şamandırada mı yoksa sokak seviyesinde mi yapacağını bilmek kaldı. Rafaella Santos, önümüzdeki ay bu karnavalda giyeceği elbiseyi Barselona’da alacak.

Kablosuz bir dünyaya giden yolda bir adım daha ileri giden kablolu kulaklıklar tarihe geçti ya da geçecek. Bluetooth üzerinden herhangi bir cihaza bağlanabilen ve en sevdiğiniz müzikleri veya podcast’leri dinlemenize, telefonda konuşmanıza, TV izlemenize veya konsolda oynamanıza olanak tanıyan kablosuz kulaklıkların sağladığı rahatlık ve hareket özgürlüğü sağlanır. etraftaki insanlar.

07/13/2020

Saat 09:51 CEST

En uygun olanları seçerken konfor, ses kalitesi ve pil ömrü gibi hususların yanı sıra kullanacağımız kullanıma en uygun kulaklık güncel bahis siteleri tipi de dikkate alınmalıdır.

Bu sefer kulak üstü tipin en iyi modellerini, yani kulağı tamamen kaplayan ve harici gürültüyü azalttığı için daha iyi bir surround ses deneyimi sağlayanları analiz ediyoruz.

==== ÜRÜN BAŞLANGICI ==== Sennheiser RS ​​175

Sennheiser RS ​​175

Sennheiser RS ​​175

SATIN AL (189,95 €)

Bu kablosuz dijital kulaklık sistemi, optimum ses kalitesi ve kablosuz özgürlük sağlar. Ergonomik, hafif ve kapalı tasarım, rahat bir oturuş sağlarken arka plandaki gürültüyü azaltır. Teknolojisi, 100 metrelik çalışma aralığı boyunca optimum ses kalitesi sunar ve tamamen şarj edilmiş bataryası 18 saate kadar çalışma sağlar. Bu kulaklık, optik (toslink) veya analog (RCA sol + sağ RCA veya 3,5 mm kulaklık çıkışı) dijital ses çıkışına sahip herhangi bir ses veya video cihazıyla uyumludur.

Lehine:

Yastıklı yastıklardan oluşan tasarımları ve donanımları sayesinde son derece rahatlar, yüksek kaliteli ve istikrarlı bir ses için şiddetle tavsiye edilen bir seçenektir.

Karşısında: 

Kablosuz bağlantı teknolojisi, rakiplerine göre en gelişmiş teknoloji değildir.Taşınabilir değillerdir, sadece ev kullanımı içindir.

mamul> Solo 3 Beats

Solo 3 Beats

SATIN AL (242,99 €)

Bu kulaklıklar, kristal netliği, spektrum ve denge için ultra hassas akustik ile mükemmel ses üretimi sunar. Sınıf 1 Bluetooth teknolojisini kullanarak cihazınıza kablosuz bağlantı. Yastıklı ve ayarlanabilir.

Zarif, dayanıklı ve katlanabilir tasarım, kolayca taşımak için katlama sistemi ve günden güne rahatlık sağlamak için dolgu ve ayarlanabilir kafa bandı ile. Çok işlevli kulak içi kontrollerle aramaları yanıtlamanıza, müziği kontrol etmenize ve Siri’yi etkinleştirmenize olanak tanır. Apple cihazlarınız için anında bağlanan mükemmel bir konfigürasyon sunan Apple W1 çipini içerir. Android platformlarını bağlamak için, bunları Bluetooth listesinde arayın ve seçin.

Lehine: 

40 saat ömür sağlayan bataryası vardır. Ek olarak, Hızlı Yakıt sistemi, beş dakikalık şarjı 3 saatlik oynatmaya dönüştürür.

Karşısında:

Kulaklıklar kulakları tamamen kapatmaz, bu nedenle ses iptali piyasadaki en iyisi değildir.

mamul>

JBL E65

JBL E65

SATIN AL (140,80 €)

Bu kulaklıklar, ikonik, dünyaca ünlü JBL sesi sunmak için çekici tasarımı birinci sınıf malzemelerle birleştirir.